Ogłoszenie dodane : Styczeń 11, 2023 w kategorii :
» Sport i Wypoczynek » Wypoczynek w górach » Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

1.00 PLN

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasteczko leży tuż Portu Morskiego Mrzeżyno natomiast całość znajduje się przy ujściu rzeki Regi, jaka płynie poprzez miasto Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, ale dodatkowo o problemach oraz trudnościach jakie występują w Porcie Mrzeżyno oraz okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje tudzież mnóstwo atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże które kilometrami rozciągają się na wschód i zachód zachęcają każdego roku tysiące wczasowiczów. Natura wokół Mrzeżyna to atrakcyjne lasy i moc rozmaitych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najstarszych lat które zna ta miejscowość. Nowinki, informacje turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno również okolicach.


Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 


Informacje turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno oraz okolicach ujścia rzeki Regi. 


Wędkarstwo w Mrzeżynie to poważnie popularne zajęcie wielu gości przyjeżdzających odpocząć na urlop nad Bałtykiem. Tutejsza rzeka Rega sprawia, że dużo wędkarzy zatrzymuje się tu aby spróbować swoich sił w łowieniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają rzeczonej miejscowości jeszcze milszego klimatu do odpoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach modne stało się kempingowanie.
Wielu podróżników spragnionych wrażeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby zobaczyć zachody słońca, wypocząć wśród spowijającej natury oraz pochodzić wśród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem lub też pobawić motorówką. 


Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/


 


Id ogłoszenia : 22273 Liczba odsłon: 55, dzisiaj0